Anasayfa


     AUTOMOTİVE EXPORTS

   
Ürün Kodu : 001
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Automotive Exports Gazetesi, 12 yıldır ülkemizin ve firmalarımızın ihracat hedeflerine ulaşma çabalarına Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın desteği ile katkı sağlamaktadır.

Türk otomotiv ihraç ürünlerinin ve Türk otomotiv ve yan sanayi firmalarının yurtdışında tanıtımına ve saygın bir imaj oluşturmasına çalışmaktadır.

IMG grubu yayınlarından olan “Automotive Exports” her ay gerçekleştirilen dağıtımla, ihracat bağlantılarımızın olduğu ve ülkemiz için önemli olan potansiyel pazarlardaki ithalatçılar, ekonomi bürokrasisi, önemli ticaret ve sanayi odaları, satınalmadan sorumlu birimler, EU, WTO, ASEAN, EURATEX, EUROCHAMBRES, vb. uluslararası ekonomik kuruluşlara ve Türk Ticaret Müşavirlikleri'ne gönderilmektedir.

Değerli kuruluşunuzun da haber ve reklam olarak yer alması, uluslararası piyasalarda yeni iş bağlantıları ve etkin bir imaj açısından son derece büyük faydalar sağlayacaktır.

Bu amaca yönelik olarak dergi, yurtiçi ve yurtdışı önemli fuar ve organizasyonlara da iştirak etmekte, stand açarak profesyonel ziyaretçilere dağıtılmaktadır.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Alan1
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam121
Toplam Ziyaret149159
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.50398.5380
Euro10.041310.0815
Hava Durumu
Saat