Anasayfa


     YAPI MALZEME

   
Ürün Kodu : 007
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Yapı & Malzeme Dergisi Aylık yayın periyodu ile sektörde ciddi, sürekli yayın yapan ve her gün artan başarı grafiği ile hızla yükselen bir dergidir.

Sektörün problemlerini yetkili ağızlardan dile getirir. Sektörü temsil eden oda, dernek ve kuruluşların haberlerini yayınlar, sektörde yapılacak yeni atılım ve hizmetlere tarafsız olarak geniş yer verir ve sektörü yurtdışına etkin olarak tanıtır.

Derginin ilgi sahasına giren başlıca sektörler ise şöyle; Plastik ve Sentetik boyama malzeme- imalat, izolasyon maddeleri, ısı ve ses, su, yangın, yalıtım, malzemeleri, yapıştırıcılar, el aletleri,aksesuarlar, delme ve kazma makineleri, yükleme, sıkıştırma, vibrasyon, asfalt, üretim makineleri, kaplama, mutfak-banyo-dolap ve aksesuarları, ahşap, alüminyum, çelik ve PVS dekorasyon, etüt, plan, proje, su ve pis su tesisatları, ısıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlatma sistemleri, su kontrol ve iletim yapıları, su ve atık su arıtma, deşarj, drenaj, çöp, toplama ve imha tesisleri, karayolları, demiryolları, köprüler ve tüneller beton ürünleri çatı ve duvar elemanlarıdır.

Bu amaca yönelik olarak dergi, yurt içi ve yurt dışı önemli fuar ve organizasyonlara da iştirak etmekte, stand açarak profesyonel ziyaretçilere dağıtılmaktadır.

 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Alan1
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam96
Toplam Ziyaret157976
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat