Anasayfa


     DECOR

   
Ürün Kodu : 06
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

 

Bölgemizde hizmet verdiğimiz uluslararası tanıtım yayını DECOR Dergisi, her  yıl olduğu gibi bu yılda yine Halı ve Yer Kaplamaları sektörünün nabzının attığı en önemli buluşma noktası Hannover de..

Bilindiği gibi her yıl Almanya'da düzenlenen, dünyadaki uluslar arası halı ve yer kaplamaları  fuarlarının öncüsü olan Domotex Fuarı, Ocak ayındaki büyük buluşma için yine Hannover de gün sayıyor.. Ülkemizin halı ve yer kaplamaları sektöründeki üretici ve ihracatçı firmalarının en son inovasyon ürünleri ile birlikte kendilerini dünyaya tanıtacağı bu fuar, her geçen yıl önemini daha da arttırmaktadır.

DECOR Dergisinin yine sizler için fuarda yerini alarak,etkili dağıtımını yapacağı bu fuar özel sayısında; sektörün kalbinden tüm dünyadaki hedef kitlenize göndereceğiniz mesajlarınız için, reklam rezervasyonunuzu, zamanımız azaldığından acilen bekliyoruz

Dekor Dergisinin Dağıtıldığı yerler; Halı ve yer döşemeleri-dekorasyon- ev tekstili sektörlerinin uluslararası önemli fuarları, dünyanın önde gelen İthalatçı firmaları, Türk Ticaret Müşavirlikleri,önemli ticaret ve sanayi odaları, devlet ve hükümet ekonomi birimleri, önemli oda ve meslek kuruluşları,EU, WTO, ASEAN, EUROCHAMBRES, EURATEX vb. gibi uluslararası önemli ekonomi kuruluşları..

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Alan1
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam126
Toplam Ziyaret149164
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.50398.5380
Euro10.041310.0815
Hava Durumu
Saat