Anasayfa


     HOME TEXTİLE EXPORTS

   
Ürün Kodu : 03
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Home Textile Exports Dergisi, 10 yıldır ülkemizin ve firmalarımızın ihracat hedeflerine ulaşma çabalarına Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın desteği ile katkı sağlamaktadır.

Türk tekstil ihraç ürünlerinin ve Türk tekstil ve yan sanayi firmalarının yurtdışında tanıtımına ve saygın bir imaj oluşturmasına çalışmaktadır.

IMG grubunun yayınlarından olan “Home Textile Exports” her ay gerçekleştirilen dağıtımla, ihracat bağlantılarımızın olduğu ve ülkemiz için önemli olan potansiyel pazardaki ithalatçılara gönderilmektedir.

Ekonomi bürokrasisi, önemli ticaret ve sanayi odaları, satınalmadan sorumlu birimler, EU, WTO, ASEAN, EURATEX, EUROCHAMBRES, vb. uluslararası ekonomik kuruluşlara ve Türk Ticaret Müşavirlikleri'ne gönderilmektedir.

Değerli kuruluşunuzun da haber ve reklam olarak yer alması, uluslararası piyasalarda yeni iş bağlantıları ve etkin bir imaj açısından son derece büyük faydalar sağlayacaktır.

Bu amaca yönelik olarak dergi, yurtiçi ve yurtdışı önemli fuar ve organizasyonlara da iştirak etmekte, stand açarak profesyonel ziyaretçilere dağıtılmaktadır.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Alan1
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret133127
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37837.4079
Euro8.94878.9845
Hava Durumu
Saat